Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Dobroczyńca

Podczas sabotowania budynku możesz znaleźć przy okazji kilka sekretów.

Zadanie Dobroczyńca nie obfituje w zbyt duże ilości walki, dlatego odnalezienie wszystkich sekretów w tej lokacji powinno przyjść spokojnie i bez szczególnych nerwów. Jeśli jednak znalezienie ich samodzielnie sprawia ci trudność, zachęcamy do lektury poniższego opisu.

Tajna torba 1/2

Po wciągnięciu się przy pomocy liny i wskoczeniu na rusztowania, użyj podwójnego skoku, aby dostać się na drabinę. Wdrap się po niej i nie skręcaj w lewo, ale biegnij po ścianie z prawej i wskocz na czarną półkę, skąd zeskoczysz na platformę z żółtymi rurami. Obróć się tam, a następnie przeskocz nieco dalej, aby pozyskać pierwszą z dwóch toreb.

Nagranie z monitoringu 1/2

Po zebraniu pierwszej torby zeskocz na niższy poziom i raz jeszcze za pomocą podwójnego skoku wdrap się na tę samą drabinę, z tym że tym razem skręć w prawo. Omiń białą konstrukcję i użyj kolejny raz podwójnego skoku. Po następnej drabinie wejdź wyżej i skręć w lewo, aby dostać się do wielopoziomowego pomieszczenia ze szkłem.

Trzymaj się lewej strony, przeskocz nad żółtą półką, po czym skręć lekko w lewo i użyj podwójnego skoku na ścianie. Po dostaniu się na wyższy poziom skręć od razu w prawo, przeskocz nad białą półką i na końcu skręć w lewo. Podążaj prosto, za winklem przeskocz nad białymi skrzyniami i obróć się, aby wskoczyć po nich na górę. Skręć w prawo i spójrz do dołu, aby zebrać nagranie.

Dokument 1/1

Szybkiego dotarcia do dokumentu możemy dokonać z miejsca, gdzie zebrałeś nagranie opisywane powyżej. Cofnij się i zeskocz do pomieszczenia z białymi skrzyniami, a następnie dostań się z nich na górę, na podłogę ze szkła. Na końcu pomieszczenia omiń szare elementy i spójrz w lewo. W rogu, przy szklanej ściance odnajdziesz dokument.

Tajna torba 2/2

W niebieskim pomieszczeniu z napisem Anansi na ścianach, użyj liny do wciągnięcia się wyżej. Skręć w prawo, przeskocz nad czarną ścianką i na końcu po prawej znajdziesz drabinę, po której musisz się wspiąć. Biegnij przed siebie, przeskocz nad dziurą, użyj podwójnego skoku, a następnie skręć w prawo i podążaj w stronę wielkiej, żółtej rury.

Tam skręć w prawo i przeskakuj nad dziurami niedokończonego pomieszczenia, aż znajdziesz się w nieco ciemniejszym pokoju. Właśnie tam znajdziesz drugą torbę w tej lokacji.

Nagranie z monitoringu 2/2

Pod koniec misji, gdy znajdziesz się już w okolicy żurawia, nie wskakuj na jego drabinę, ale zeskocz nieco niżej na jego platformę. Po jej drugiej stronie odnajdziesz nagranie z monitoringu. Zeskakując na platformę uważaj, aby nie skoczyć w przepaść.


Następnie: Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Niech żyje ruch oporu

Powrót do spisu treści: Mirror's Edge Catalyst - Poradnik, Solucja

Komentarze