Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst - Misja poboczna: Na szczycie

Zadanie specjalne dostępne u Rebeki.

Gdy ukończysz główny wątek, a przynajmniej zbliżysz się do jego końca, w podziemiach u Rebeki znajdziesz misję poboczną, w której kobieta zleci ci przyczepienie specjalnego nadajnika do szczytu wysokiej wieży na terenie budowy.

Po udaniu się po zlecenie ruszaj w kierunku budowy. Zanim jednak dojdziesz na szczyt anteny, czeka cię sporo wspinania się po żółtych rusztowaniach. Pierwsze etapy wspinaczki nie są trudne i nawet bez wzroku sprintera spokojnie poradzisz sobie z odnalezieniem prawidłowej drogi. Czeka cię tu zatem standardowe przeskakiwanie z platformy na platformę, podwójny skok czy wspinanie się po rurach.

W pewnym momencie dotrzesz do ślepego zaułka. Rozejrzyj się wyżej, aby znaleźć drabinę do ściągnięcia

Kontynuując swoją wspinaczkę będziesz napotykać coraz trudniejsze wyzwania, ale z pewnością nic, na co nie natknąłeś się już wcześniej, choćby przy okazji głównego wątku fabularnego. Im wyżej będziesz docierać, tym coraz ciemniej będzie się robić. Z opresji pomogą wyjść wzrok sprintera, a także powiewające, biało-czerwone wstęgi, sugestywnie wskazujące kierunek wycieczki.

Wskakuj na widoczne na obrazku rury, po czym stawaj na nich i przeskakuj na kolejne. Karkołomne, ale wykonalne.

Gdy będziesz już naprawdę wysoko, wskocz na wąską kładkę i powoli zmierzaj dookoła. Ściągnij kolejną drabinę niżej, wdrap się po niej, po czym kontynuuj podróż po rurach. Miejsce, w którym musisz zamontować nadajnik jest w nieco strasznym miejscu, ale musisz po prostu tam skoczyć.

Zamknij oczy i skacz przed siebie!

Teraz czeka cię jeszcze ucieczka z zagrożonego obszaru. Oczywiście, jeśli wyrażasz taką ochotę, możesz bić się z ochroniarzami KrugerSec, ale późniejsza ucieczka może być utrudniona ze względu na nadbiegające posiłki. Pobiegnij więc do windy i kieruj się wskazaniami wzroku sprintera, aby szybko się uwolnić i zakończyć zadanie.


Następnie: Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Centrum tranzytowe Zefir

Powrót do spisu treści: Mirror's Edge Catalyst - Poradnik, Solucja

Komentarze