Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mini-seria Walking Dead: Michonne opóźniona do przyszłego roku

Jest za to trailer.

Składająca się z trzech odcinków mini-seria The Walking Dead: Michonne od studia Telltale Games zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Zmianę założeń ujawniono na imprezie The Game Awards 2015, gdzie opublikowano także pierwszy trailer tego cyklu „przygotowującego” na trzeci sezon przygodowego The Walking Dead.

Debiut planowano pierwotnie na późną jesień tego roku, ale nowa data premiery pierwszego odcinka to luty 2016 r.

Mini-seria przedstawi dzieje bohaterów znanych z oryginalnego komiksu Kirkmana, a konkretnie do tej pory nieznanych wydarzeń pomiędzy zeszytami 126 a 139. Dowiemy się, co tak naprawdę stało się z Michonne. Spotkamy też Ricka i Ezekiela.

Platformy docelowe to standardowy dla Telltale Games zestaw składający się z PC, konsol obu generacji oraz urządzeń mobilnych.

Pierwotnie zakładano, że do uruchomienia gry będzie wymagane posiadanie przynajmniej jednego odcinka z drugiego sezonu gry The Walking Dead, ale plany te nie są już chyba aktualne - Michonne będzie osobnym i samodzielnym cyklem.

Dowiedzieliśmy się także, że do prac zaangażowano aktorkę Samirę Wiley, znaną najlepiej jako Poussey Washington z serialu „Orange Is the New Black”.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze