Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Minecraft - stół rzemieślniczy, jak używać

Tworzenie stołu rzemieślniczego i wytwarzanie przedmiotów.

W stosunku do ekwipunku, stół rzemieślniczy oferuje pole Konstruowania 3x3. Tak duże pole umożliwia tworzenie wymagających przedmiotów czy materiałów budowlanych, a także narzędzi i broni.

Aby stworzyć stół rzemieślniczy, potrzebujemy łącznie 4 deski dowolnego rodzaju drewna. Najpierw zniszczymy bloki pni drzew ręcznie lub przy pomocy narzędzia. Zebrane pnie przetwarzamy w ekwipunku na deski. Jeśli mamy odpowiednią ilość materiałów, możemy przystąpić do wytworzenia stołu (1).

Po wytworzeniu przedmiotu przenosimy go do slotu paska szybkiego dostępu. Następnie zamykamy ekwipunek i wybieramy stół za pomocą odpowiedniego klawisza. Aby umieścić stół rzemieślniczy, skierujmy wzrok w wybrane miejsce i wciśnijmy PPM. Następnie przedmiot pojawi się w przestrzeni.

Aby utworzyć przedmioty na stole rzemieślniczym, należy skierować wzrok na stół i wcisnąć PPM, aby otworzyć nowe okno. Teraz postępujemy analogicznie jak w przypadku tworzenia rzeczy w ekwipunku. Klikamy na jedną z propozycji, które widać w lewej części okna. W ten sposób dana rzecz staje się rezultatem Konstruowania (2). Aby wytworzyć przedmiot, klikamy na niego i przeciągamy do dowolnego pola w ekwipunku.

Następnie: Minecraft - naprawa przedmiotów

Spis treści: Minecraft - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Minecraft - wytwarzanie przedmiotów, pola Konstruowania

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze