Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Minecraft otrzyma zestaw tekstur z Mass Effect w wersji X360

A na PC sprzedano już 12 mln egzemplarzy.

Jutro w Xbox Live Arcade pojawi pierwszy zestaw tekstur do Minecrafta, bazujący na innej licencji - Mass Effect Edition.

Dodatek zawiera całkowicie odmieniony teren, 36 skórek dla postaci, 22 piosenki z Mass Effect 3, nowy interfejs użytkownika oraz wygenerowany świat. Całość wyceniono na 4 dol. (ok. 13 zł).

Podobne modyfikacje nie są oczywiście niczym nowym na PC, gdzie fani przenieśli do Minecrafta wiele popularnych licencji, ale debiut w zamkniętym systemie Microsoftu może oznaczać, że na Xboksie zobaczymy więcej modyfikacji.

Tymczasem oficjalny licznik na stronie produkcji wskazuje, że przekroczono już pułap 12 mln sprzedanych egzemplarzy na komputerach osobistych. Wynik na Xbox Live wynosi - według ostatnich danych - 8 mln kopii. Na targach Gamescom ogłoszono, że gra ukaże się także na konsolach PlayStation.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze