Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Minecraft dostanie własne Crocsy

Kwadratowy krzyk mody.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowej kolekcji klapków marki Crocs inspirowanych Minecraftem. Obuwie trafi do sprzedaży już niedługo i prezentuje się co najmniej pomysłowo.

Producent obuwia poinformował o podjęciu współpracy z firmą Mojang, skutkiem czego już 16 lutego do sklepów trafi limitowana kolekcja klapków nawiązujących do popularnego sandboxa. Doniesienia pojawiły się na niemieckiej stronie Xbox Dynasty, po czym szybko obiegły internet, nie umykając uwadze branżowych insiderów.

Trzeba przyznać, że kilka projektów wypada dość ciekawie - szczególnie te ozdobione trójwymiarowymi przypinkami, które można także kupić osobno. Wśród przypinek znajdziemy wzory nawiązujące do Steve'a, Alexa czy Creepera, choć dostępne będą także większe paczki przedstawiające różnej maści bloki, postacie czy stworzenia. Co ciekawe, kupując Crocsy zyskamy także dostęp do wirtualnej pary klapków, którą można będzie pobrać i założyć w grze Minecraft.

W ofercie znajdą się liczne modele przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, a kupimy je na stronie producenta, na Amazonie lub w sklepie Foot Locker. Niestety, nie mamy obecnie informacji o dostępności ani oficjalnych cenach obuwia w Polsce, jednak bez problemu można złożyć zamówienie w niemieckich sklepach internetowych. Ceny w przeliczeniu wahają się od około 75 do 291 zł.

Nie jest to też pierwszy raz, gdy Mojang wszedł w nietypową kolaborację - wcześniej mogliśmy między innymi nabyć buty marki Puma inspirowane Minecraftem. Deweloperzy współpracowali także z producentami zabawkowych pistoletów Nerf czy ubrań Uniqlo.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze