Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Might & Magic X: Legacy ukaże się 23 stycznia

RPG w klasycznym stylu.

Ubisoft ogłosił, że pełna wersja Might & Magic X: Legacy trafi do sprzedaży 23 stycznia przyszłego roku - w wersji cyfrowej i w pudełku, tylko na PC.

Akcja Legacy rozegra się bezpośrednio po wydarzeniach opowiedzianych w strategii Might and Magic Heroes 6 z 2011 roku. Czteroosobowa drużyna śmiałków wkroczy w sam środek konfliktu pomiędzy zwaśnionymi frakcjami. Nie zabraknie zarówno brutalnej walki na miecze, jak i finezyjnej dyplomacji. Działania graczy będą miały wpływ na dalsze losy miasta Karthal.

Niemieckie studio Limbic Entertainment stworzyło grę RPG w klasycznym stylu, z akcją zaprezentowaną z perspektywy oczu bohaterów oraz walką w turach.

„Pierwszy przedpremierowy kontakt z Might & Magic X: Legacy wzbudza mieszane uczucia. Walka jest zrealizowana porządnie, a świat oferuje zadowalającą różnorodność. Krytycznie można jednak ocenić system eksploracji oraz nieszczególnie ciekawy scenariusz” - napisał w sierpniu Mateusz, po testach wczesnej wersji produkcji.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze