Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft zorganizuje kolejne testy strategii Halo Wars 2 - także na PC

Z nowym trybem rozgrywki.

W miniony czwartek zakończyły się testy Halo Wars 2. Okazuje się jednak, że będzie jeszcze jedna okazja do sprawdzenia gry przed premierą - w rozmowie z serwisem GameSpot przedstawiciele Microsoftu ujawnili, że w planach jest kolejna beta.

W przeciwieństwie do pierwszej, nowa zostanie przeprowadzona nie tylko na konsoli Xbox One, ale także na PC z systemem Windows 10.

Dokładna data startu następnych testów nie jest na razie znana - wiadomo jedynie, że zostaną zorganizowane „bliżej debiutu” finalnej wersji gry, zaplanowanego na 21 lutego przyszłego roku.

Microsoft obiecuje, że gracze sprawdzą między innymi nowy tryb rozgrywki, choć szczegółów nie podano. Dostępne mają być też dwa warianty z poprzedniej bety - klasyczny deathmatch oraz dominacja.

Zgodnie z ujawnionymi niedawno przez twórców informacjami, posiadacze konsol i komputerów nie będą mogli toczyć wspólnych bojów.

Halo Wars 2 jest sequelem wydanej w 2009 roku strategii RTS z konsoli Xbox 360. Za prace odpowiadają deweloperzy ze studia Creative Assembly - twórcy cyklu Total War oraz horroru Obcy: Izolacja.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze