Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft szykuje model Xbox One z dyskiem 1 TB - raport

Z Halo: MCC w zestawie.

Sklep internetowy Amazon opublikował kartę produktu, ujawniającą nową wersję konsoli Xbox One, z dyskiem twardym o pojemności 1 TB.

W Internecie nic nie ginie

Wzmiankę o takim modelu usunięto już ze strony, ale zestaw uzupełniał odświeżony kontroler i kopia Halo: The Master Chief Collection.

Nowa wersja ma zadebiutować 15 czerwca, co - zapewne nieprzypadkowo - zbiega się z konferencją Microsoftu na tegorocznych targach E3. Możliwe, że wtedy sprzęt doczeka się oficjalnego ogłoszenia.

To nie pierwszy raz, gdy Xbox One z dyskiem 1 TB pojawia się w sprzedaży, ale poprzednio taki model dostępny był wyłącznie w limitowanej wersji, z kolorami nawiązującymi do Call of Duty: Advanced Warfare.

Tymczasem nowy kontroler pojawił się w sieci w ubiegłym tygodniu i nie zawiera zbyt wielu modyfikacji. Jedynym usprawnieniem wydaje się być wejście 3,5 mm na słuchawki.

Cenę opisywanego zestawu z dyskiem 1 TB ustalono w Stanach Zjednoczonych na 400 dolarów, czyli tyle samo, co obecna wersja 500 GB.

Warto przypomnieć, że podobny model z większym HDD zdaje się przygotowywać także Sony dla PlayStation 4.

Obecnie Xbox One z dyskiem 1 TB wygląda tak

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze