Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft potwierdza projekt Halo Bootcamp, bez związku z Xbox One

Halo 3 na PC?

Koreańska agencja nadająca grom kategorie wiekowe opublikowała wpis dotyczący Bootcamp. Tajemniczy projekt związany jest z Halo 3 i platformą PC.

Pewnie jest jedno: Bootcamp nie jest w żaden sposób związany z konsolą Xbox One i sagą Reclaimer, zapoczątkowaną przez studio 343 Industries wraz z Halo 4.

„Nie ma tu związku z Xbox One i sagą Reclaimer. To projekt, do którego podchodzimy bardzo entuzjastycznie. W przyszłości przekażemy więcej informacji” - napisał rzecznik Microsoftu w oświadczeniu dla serwisu GameFront.

Już w marcu w opisie wersji beta najnowszych sterowników do kart graficznych firmy AMD pojawiła się wzmianka o Halo 3 na PC. Wcześniej edycję na komputery osobiste wypatrzono w bazie danych Steam.

Pojawiły się także głosy, że tajemnicza inicjatywa może być związana z komiksem Halo: Fall of Reach: Boot Camp autorstwa Reeda Ruiza, opowiadającym o początkach kariery Master Chiefa.

Okładka komiksu Halo: Fall of Reach: Boot Camp

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze