Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft jeszcze zaskoczy? Koncern trzyma w tajemnicy gry na 2021 rok

Na liście są wciąż niezapowiedziane tytuły.

  • Microsoft nie zapowiedział jeszcze wszystkich gier na ten rok
  • Fani wierzą, że mowa o Forza Horizon 5 lub nowym Wolfensteinie

Nie poznaliśmy jeszcze pełnej listy gier, które Microsoft wyda w 2021 roku - wynika z wypowiedzi dyrektora zarządzania programowego w Xbox, Jasona Ronalda.

„Nie wszystkie gry, które zadebiutują w tym roku, zostały już zapowiedziane” - odpowiedział Ronald na pytanie o najbardziej oczekiwany tytuł kolejnych miesięcy. Wypowiedź padła w podcaście The Iron Lords.

Internauci na forum Reddit podejrzewają, że menedżer miał na myśli Forzę Horizon 5. Zgodnie z obrazkami, które niedawno wyciekły z rzekomej prezentacji dla twórców gier, nowa odsłona wyścigowej serii od Playground Games zabierze nas do wyczekiwanej przez fanów Japonii. Wciąż są to jednak niepotwierdzone informacje.

Wygląda na to, że lewostronny ruch zostaje po Forza Horizon 4

Po przejęciu firmy ZeniMax, studio Machine Games staje się członkiem rodziny Microsoftu, więc niektórzy trzymają kciuki również za kolejną część Wolfenstein.

Jeśli chodzi o zapowiedziane gry na pozostały okres 2021 roku, to najprawdopodobniej najbardziej oczekiwanym tytułem Microsoftu jest Halo Infinite. Produkcja wygląda już znacznie lepiej, więc niewykluczone, że wkrótce poznamy ostateczną datę premiery.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze