Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Microsoft bez Crackdown, Quantum Break i Scalebound na E3

Nie wystarczy czasu.

Szef działu Xbox w Microsofcie - Phil Spencer - ostrzegł fanów, że nie powinni spodziewać się nowych informacji na temat Crackdown, Quantum Break i Scalebound na targach E3 w przyszłym tygodniu.

Te trzy duże produkcje na wyłączność wycięto z harmonogramu z prostego powodu - w natłoku innych pozycji nie starczyło czasu.

Trio pojawi się w sierpniu, na europejskich targach Gamescom w Niemczech.

„Gęsto upakowana lista gier do pokazania na E3 oznacza, że nie ma po prostu tyle miejsca, by poświęcić na wszystkie nasze nadchodzące tytuły tyle czasu, na ile zasługują” - zapewnia Spencer we wpisie na blogu.

„Zdecydowaliśmy się zachować niektóre z naszych oczekiwanych projektów na Gamescom w sierpniu. Zapewniamy, że na targach w Niemczech tytuły pokroju Crackdown, Quantum Break i Scalebound będą na pierwszym miejscu, razem z nowymi ogłoszeniami na Xbox One i Windows 10.”

Scalebound zapowiedziano niemal dokładnie rok temu, także podczas E3. Od tego czasu o tytule mówi się niewiele. To gra akcji od twórców Bayonetty - PlatinumGames. Ukaże się najpewniej w przyszłym roku.

Quantum Break i Crackdown to także pozycje, których nie należy się spodziewać w tym roku. Microsoft skupi się więc najpewniej na projektach, które trafią do graczy nieco wcześniej: Forza 6, Halo 5: Guardians, Fable Legends czy Rise of the Tomb Raider.

Spodziewamy się także oficjalnej zapowiedzi odświeżonej wersji pierwszego Gears of War oraz spojrzenia na nowy projekt studia Rare.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze