Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Metro 2033 Redux i Everything za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejne dwie produkcje - opartą na twórczości Dmitrija Głuchowskiego grę Metro 2033 Redux oraz niezależne Everything.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze obu pozycji, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać tytuły do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 3 października, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Metro 2033 Redux jest odświeżoną wersją gry wydanej oryginalnie w 2010 roku. Akcja osadzona jest w podziemiach postapokaliptycznej Moskwy, a gracze wcielają się w znanego z książkowego pierwowzoru Artema.

Co ciekawe, jednocześnie przeceniono pozostałe odsłony cyklu. Zainteresowani mogą nabyć Metro: Last Light Redux - remaster drugiej części - za 17,99 zł, a najnowszą produkcję z serii o nazwie Metro Exodus za 140,03 zł.

Everything to zaś niezależna pozycja autorstwa niejakiego Davida O'Reilly'ego. Akcja toczy się w wygenerowanym proceduralnie uniwersum i w toku zabawy możemy przejąć kontrolę nad dowolnym elementem świata - także pojedynczym atomem.

Jednocześnie poinformowano, że w przyszłym tygodniu, a więc 3 października, Epic Games Store udostępni za darmo Minit - nietypową grę, w której każdy dzień trwa 60 sekund. Podczas zabawy staramy się rozwiązać zagadkę wspomnianego zjawiska.

Źródło: Epic Games Store

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze