Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Metal Gear Online wzbogaci się 15 marca o postać Quiet

W DLC - Cloaked in Silence.

Konami potwierdziło, że DLC Cloaked in Silence do Metal Gear Online zadebiutuje już 15 marca, wprowadzając między innymi postać Quiet do tego trybu wieloosobowego.

OK

Do tego trzy mapy: Azure Mountain, Rust Palace oraz Coral Complex, bazujące na lokacjach z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

Quiet posiada kilka odrębnych charakterystyk: porusza się szybciej niż inne postacie, dysponuje kamuflażem i może błyskawicznie wskakiwać na drabiny. Minusem jest - zgodnie z założeniami z podstawowej gry - ograniczenie w komunikacji z towarzyszami.

Do tego tryb rozgrywki Survival, dostępny od 7 kwietnia - także dla osób bez DLC (ale w takim przypadku jedynie 10 razy tygodniowo). Zadaniem jest kończenie cyklu meczów z losowo dobieranymi celami. Im więcej zwycięstw z rzędu, tym lepsza nagroda.

Jest też misja Sabotage, dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Scenariusz koncentruje się na ładunku rakiet. Jeden zespół wciela się w obrońców, podczas gdy druga drużyna musi zaatakować, by ukraść ładunek.

Cenę Cloaked in Silence ustalono na 4 euro (ok. 18 zł). Do tego cztery zestawy animacji, sprzedawane osobno lub w pakiecie razem z DLC i 550 MB Coins - za 11 euro (ok.48 zł), ale tylko na PlayStation 4 i Xbox One.

Coral Complex
Azure Mountain
Rust Palace

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze