Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Medieval Dynasty - nasiona: skąd wziąć i kiedy wysiewać

Zdobywanie nasion, okresy wegetacyjne.

Uprawa roli stanowi ważny aspekt rozgrywki w Medieval Dynasty. Dzięki polom uprawnym twoja osada będzie w stanie produkować jedzenie bez konieczności polegania na polowaniu czy łowieniu ryb. W tym rozdziale wyjaśniamy skąd wziąć nasiona i kiedy można je wysiewać.

Początkowo nasiona zdobędziesz wyłącznie od handlarzy. Udaj się do dowolnej wioski i znajdź handlarza. Możesz łatwo namierzyć tego typu osoby przytrzymując klawisz Alt - przy imieniu wyświetli się ikonka sakwy (1). Rozpocznij rozmowę i wybierz opcję Pokaż mi swoje towary.

Znajdź teraz w inwentarzu handlarza te przedmioty, które cię interesują. Będą to odpowiednio Nasiona (2) bądź Ziarna (3) - w zależności od tego, czy chcesz kupić warzywa czy zboża. Jedna sztuka nasion bądź ziaren wystarczy do obsadzenia pojedynczego pola.

Zanim jednak dokonasz zakupu, sprawdź czy możesz wysiać nasiona lub ziarna podczas aktualnej pory roku. Informacje o okresie wysiewu i zbioru (4) znajdziesz w opisie samego przedmiotu. Staraj się kupować te nasiona, które możesz wysiać - szczególnie na początku rozgrywki, gdy nie dysponujesz jeszcze dużą ilością złota.

Następnie: Medieval Dynasty - słoma: gdzie znaleźć

Spis treści: Medieval Dynasty - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Medieval Dynasty - handel: jak zarabiać złoto

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły