Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Medieval Dynasty - lis: gdzie znaleźć lisy

Lokalizowanie i polowanie na lisy.

Lisy są jednym z gatunków zwierzyny łownej w Medieval Dynasty. Z uwagi na swoją niewielką wytrzymałość są dobrym źródłem mięsa i futer i są wymagane do ukończenia jednego z głównych zadań. W tym rozdziale podpowiadamy gdzie zapolować na lisy i o czym podczas tego procesu warto pamiętać.

Lisy, podobnie jak większość zwierzyny łownej w grze, kryją się w lasach. Im gęstsze zalesienie, tym większa szansa, że na nie trafisz. Przez swój niewielki rozmiar, lisy (1) są kiepsko widoczne, można je jednak łatwo zlokalizować po charakterystycznych dźwiękach, przypominających chichot, które wydają.

Jednym z lepszych miejsc do zapolowania na te futrzaki jest teren ulokowany na wschód od miasta Denica (2). W tym miejscu bez problemu natrafisz na grupę 4-5 zwierzaków do upolowania.

Lisy z natury są neutralne - same nigdy cię nie zaatakują. W przeciwieństwie do królików czy saren, w momencie gdy zadasz im obrażenia, automatycznie rzucą się do obrony. Nie zadają tak dotkliwych obrażeń jak wilki czy niedźwiedzie, jednak warto mieć to na uwadze i nie atakować ich na bliskim dystansie.

Do polowania sprawdzą się zarówno włócznie, jak i strzały. W obu przypadkach potrzeba 2-3 pocisków, by zabić zwierzę. Jeśli uda ci się trafić lisa w głowę, zginie on od pojedynczego ataku. Oskórowanie lisa pozwala zdobyć 2 sztuki Mięsa i 2 sztuki Futra.

Następnie: Medieval Dynasty - dzik: gdzie są dziki

Spis treści: Medieval Dynasty - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Medieval Dynasty - niedźwiedź: gdzie znajdę niedźwiedzia

Komentarze