Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect zawita do The Sims 4. Zapowiedziano wyjątkową współpracę

Z okazji święta N7.

Już niedługo do The Sims 4 trafią darmowe gadżety powiązane z uniwersum Mass Effect. Studio BioWare uczciło w ten sposób N7 Day, czyli coroczne święto marki.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego bloga BioWare, darmowe prezenty dostępne będą od 17 listopada. Do gry trafią tematyczne ubrania, nakrycia głowy oraz tatuaże, którymi przyozdobimy naszych simów.

Z ekscytacją ogłaszamy, że już 17 listopada do gry The Sims 4 trafi unikalny zestaw przedmiotów powiązanych ze świętem N7. Wszystkie gadżety będą darmowe dla użytkowników każdej platformy” - czytamy w komunikacie.

To nie jedyna z niespodzianek przygotowanych przez BioWare. Tego samego dnia twórcy opublikowali również nową grafikę koncepcyjną z Mass Effect 5, zapewniając jednocześnie, że prace nad grą wciąż trwają i mają się w jak najlepszym porządku. Otrzymaliśmy także tajemnicze wideo, które fani odszyfrowali w błyskawicznym tempie.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze