Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda nadal ma spory problem z animacjami

W oczekiwaniu na łatki.

Mass Effect: Andromeda zebrało już sporo krytyki za jakość animacji. Twórcy obiecywali zajęcie się sprawą i dalsze szlifowanie detali, lecz wygląda na to, że niewiele udało się zmienić. W sieci zadebiutowała bowiem wersja Trial, ujawniając kolejne problemy.

Kłopot to głównie twarze, które często nie wyrażają żadnych emocji, nawet podczas rozmów o śmierci. Uwaga na spoilery!

https://twitter.com/Nibellion/status/842294985051521024

Problemem są jednak nie tylko głowy czy styl przemieszczania się, ale także niektóre dialogi. Jak to w internecie bywa, nie brakuje więc materiału na żarty, podobne do tego poniżej.

Nieco poważniejsze obawy budzi już jednak ten film, w którym „xLetalis” podsumowuje sytuację i pokazuje, że twarze postaci wykazywały więcej emocji już w poprzednich odsłonach serii, niekiedy nawet dziesięć lat temu. Jest i bonus w postaci zestawienia z Wiedźminem 3.

Warto jednak pamiętać, że BioWare na debiut gry w przyszłym tygodniu szykuje jeszcze premierową łatkę, obejmującą podobno 2 GB danych. Miejmy nadzieję, że uda się usunąć część pokazywanych w sieci problemów.

Mass Effect: Andromeda ukaże się w Polsce już 23 marca, na PC, PS4 i Xbox One.

Wcielamy się w Pioniera, którego głównym zadaniem jest szukanie miejsc na kolejne ludzkie kolonie. W trakcie przygody zetkniemy się też z innymi rasami i pomożemy gatunkom, które razem z nami opuściły Drogę Mleczną.

Co z tą Sarą
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze