Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel znalazł scenarzystów „Fantastycznej czwórki”. Wiemy coraz więcej o projekcie

Choć jeszcze nie znamy obsady.

Marvel Studio ustaliło, kto będzie odpowiedzialny za scenariusz do filmu pt. „Fantastyczna czwórka”. Będą to mało znani twórcy Jeff Kaplan i Ian Springer, którzy współpracowali ze sobą m.in. przy niezależnej komedii „Przewodnik przyjaźni Berta i Arniego”. Wytwórnia nie skomentowała jeszcze tej informacji.

Sprawę ujawniły źródła portalu Deadline. Duet pisarzy podobno pracuje nad scenariuszem produkcji już od jakiegoś czasu, zanim jeszcze Matt Shakman został wybrany na jej reżysera. Teraz cała ekipa z producentem Kevinem Feige na czele opracowuje wizję projektu, który będzie osadzony w uniwersum Marvela.

Tymczasem studio zajmie się poszukiwaniem obsady. Choć Kaplan i Springer są świeżymi nazwiskami na rynku, to nie narzekają na brak pracy. Ich ostatnim dziełem jest komedia „Disaster Wedding” napisana na zlecenie Warner Bros. Wyreżyserują ją autor „Palm Springs”, Max Barbakow.

„Fantastyczna czwórka” będzie ekranizacją filmową komiksu o grupie astronautów, poddanych kosmicznemu promieniowaniu, dzięki któremu zyskują supermoce.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze