Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel pracuje nad filmem z Doktorem Doomem? Wygadał się znany radiowiec

Najwyraźniej popsuto niespodziankę.

Marvel najwyraźniej przygotowuje film z Doktorem Doomem, słynnym przeciwnikiem Fantastycznej Czwórki. Tak przynajmniej wynika ze słów znanego radiowca.

Howard Stern to popularny amerykański prezenter radiowy. W trakcie niedawnego odcinka swojej autorskiej audycji zapomniał jednak wyłączyć mikrofon, dzięki czemu słuchacze mogli posłuchać, jak rozmawiał z własną producentką o najbliższych planach.

Radiowiec przekonuje, że został zaproszony do udziału w projekcie związanym z „Doktorem Doomem”. Sugeruje jednak, że nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw i poprosił Roberta Downeya Jr. - odtwórcę roli Tony’ego Starka - o porady związane z aktorstwem.

Stern nie sprecyzował, czy produkcja jest realizowana przez Marvela, ale wzmianka o słynnym złoczyńcy może oznaczać, że faktycznie miał na myśli kolejny obraz wchodzący w skład tak zwanego Kinowego Uniwersum Marvela. Nie wiadomo, w kogo miałby wcielić się prezenter.

O pojawieniu się Doktora Dooma w MCU fani spekulują od momentu, kiedy Disney przejął 20th Century Fox. Prawa do postaci - a także bohaterów powiązanych z X-Menami i Fantastyczną Czwórką - ma bowiem druga z wymienionych wytwórni.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze