Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Martwe zło: Przebudzenie” z nowym zwiastunem. Do kin trafi już w kwietniu

Trzeba naoliwić piłę.

Wytwórnia Warner Bros opublikowała nowy zwiastun nadchodzącego horroru „Martwe zło: Przebudzenie”. Jak zwykle możemy spodziewać się sporej dawki przemocy i budzących grozę scen, ale seria najwidoczniej nie zamierza powracać do komediowych korzeni.

Akcja filmu przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach. Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie” - czytamy w opisie materiału.

Na dość długim zwiastunie możemy zobaczyć główne postacie oraz to, jak próbują poradzić sobie z inwazją złych mocy. Trzeba jednak zaznaczyć, że sporo tu wyjątkowo brutalnych i krwawych scen, nawet jak na horrorowe standardy. Film trafi do kin w USA 21 kwietnia 2023, natomiast premiera globalna będzie miała dwa dni wcześniej - 19 kwietnia 2023.

W głównych rolach występują Lily Sullivan („Drwale”), Alyssa Sutherland („Wikingowie”) oraz młoda aktorka Nell Fisher, debiutująca w pierwszoplanowej roli. Oprócz tego, na ekranie zobaczymy także Morgana Daviesa („Chłopiec z burzy”) oraz Gabrielle Echols („Reminiscencja”).

Za produkcję odpowiada doświadczony z marką Rob Tapert („Ash kontra martwe zło”), a producentami wykonawczymi są Sam Raimi (reżyser oryginalnego „Martwego zła”) oraz Bruce Campbell, czyli odtwórca głównej roli Asha w pierwszych odsłonach cyklu.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze