Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mario + Rabbids Kingdom Battle z przepustką sezonową na Switch

Trzy pakiety DLC.

Ubisoft potwierdził, że Mario + Rabbids Kingdom Battle doczeka się przepustki sezonowej, oferującej trzy pakiety dodatków DLC, na które złożą się nowe bronie, wyzwania w trybie jednego gracza, mapy do trybu kooperacji oraz zadania fabularne.

Już w momencie premiery gry ukaże się osiem unikatowych, steampunkowych broni - każda będzie charakteryzować się różnymi wartościami. Zestaw będzie dostępny wyłącznie dla posiadaczy season passa.

Przepustka sezonowa

Tej jesieni gracze będą mogli również sprawdzić swoje siły w wyzwaniach, dostępnych dla trybów pojedynczego gracza, oraz nowych mapach w trybie kooperacji.

Na przyszły rok zaplanowano za to dodatkowe misje fabularne. Nie podano konkretnych dat.

Cenę przepustki sezonowej ustalono na 20 euro (ok. 86 zł). Sprzedaż rozpocznie się 29 sierpnia, razem z premierą Mario + Rabbids Kingdom Battle.

Podstawą rozgrywki w Mario + Rabbids Kingdom Battle jest turowa walka w stylu XCOM, choć oczywiście bez wyśrubowanego poziomu trudności. Poza tym będziemy przemierzać kolejne krainy, zdobywać doświadczenie i wyposażenie.

Podczas walki użyjemy broni palnej, specjalnych zdolności, wykorzystamy też elementy otoczenia jako osłonę.

W trakcie wędrówki napotkamy coraz więcej rodzajów oponentów - szalone Kórliki - oraz towarzyszy, których będzie można włączyć do drużyny, by wspierali Mario w boju.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze