Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Revenge: ucieczka, sobowtór

Julia i Alex próbują zgubić mordercę.

Kolejny epizod w grze Man of Medan. Po tym, jak Conrad trafi na niebezpiecznego potwora w scenie Glamor Girl, Julia z Aleksem będą kontynuować ucieczkę przed sobowtórem, który pojawił się wcześniej w epizodzie o nazwie Plunged.

Po przebiegnięciu przez pierwszy korytarz Julia wbiegnie na schody (1), gdzie należy wciskać pojawiające się klawisze, chociaż błąd nie przyczyni się do śmierci bohaterów.

Po wbiegnięciu na piętro staniesz na skrzyżowaniu i będziesz mógł wybrać jedną z dwóch opcji - uciekać (Run - 2) w lewo lub przeskoczyć (Jump - 3) nad przeszkodami i udać się do korytarza z prawej.

W obydwu przypadkach będziesz musiał zaliczać kolejne próby zręcznościowe, związane z wciskaniem odpowiednich klawiszy. Jeśli nie okażesz się wystarczająco szybki, to doprowadzisz do śmierci Julii (jeżeli pobiegłeś w lewo) lub Aleksa (jeśli udałeś się w prawo).

W innym przypadku dobiegniesz do bezpiecznego miejsca, gdzie ukryjesz się przed sobowtórem. Wpływ o śmierci lub życiu bohaterki wpłynie na fabułę (Bearing - kategoria Kitchen Knife).

Następnie: Man of Medan - Open Deck, Distress Signal: pokład, radio, nawiązanie kontaktu

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Glamor Girl: Conrad, dziewczyna, potwór, ucieczka

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze