Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Depths: generator, martwy porywacz, Olson

Przywracamy zasilanie i trafiamy na obłąkanego wroga.

Do następnej sceny w Man of Medan trafimy po nawiązaniu radiowej łączności z wojskiem w scenie o nazwie Distress Signal. Kolejnym krokiem będzie odnalezienie generatora. Poniższy opis zakłada, że wszyscy bohaterowie żyją.

Po naradzie grupa dojdzie do wniosku, że na poszukiwania powinna wyruszyć Julia z Aleksem. Po zejściu na dół rusz przed siebie, skręć w lewo i podąż wzdłuż korytarza. Możesz odwiedzać mijane pomieszczenia, gdzie znajdziesz kilka sekretów. Na końcu dotrzesz do zniszczonej drabiny (1), po której zejdź na dół.

Rusz przed siebie i skieruj się w prawo, a potem na dół. Z prawej strony znajdziesz dźwignię (2), dzięki której możesz przywrócić zasilanie oraz chwilowo uruchomić radio. Dzięki temu będziesz w stanie jeszcze raz podać koordynaty lub przyjąć potwierdzenie, że wojsko wysłało już pomoc. Wyrusz w lewo (3).

W następnym pomieszczeniu znajdziesz aparat tlenowy - możesz go podnieść (Assertive - 4) i pogorszyć stosunki z Julią lub zostawić na miejscu (Approving - 5) i polepszyć je. Podjęta w tej chwili decyzja będzie wyborem fabularnym (Bearing - kategoria Jnior).

Kieruj się dalej, aż dotrzesz do sceny z Dannym i Olsonem. W zależności od decyzji podjętej w scenie Plunged pierwszy z mężczyzn będzie żył lub nie. Jednak nawet, jeśli żyje, to Olson pozbędzie się go. Następnie wybiegnie za drzwi, gdzie zacznie się minigra (6).

Jeśli ją zaliczysz, to bohaterowie po cichu wślizgną się do kolejnego pomieszczenia, gdzie będą mieli chwile na rozejrzenie się, a potem podjęcie decyzji o ucieczce (Run) lub sprawdzeniu ciała (Inspect). Druga opcja pozwoli w ręku Danny'ego odnaleźć pierścionek zaręczynowy, jeśli wcześniej Julia przyjęła oświadczyny Aleksa.

Jeśli nie zaliczysz minigry, to scena z ciałem Danny'ego zostanie pominięta i od razu rozpocznie się pościg. W dalszej części korytarza Olson ponownie zacznie szukać bohaterów i rozpocznie się kolejna minigra (7). Jeśli ją zaliczysz i posiadasz aparat oddechowy, to Julia zabierze go ze sobą. W innym przypadku bohaterowie uciekną, ale już bez niego (decyzja fabularna - Bearing, kategoria Junior).

Następnie: Man of Medan - Junior: pistolet, rozmowa, wybory, mgła, samobójstwo

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Open Deck, Distress Signal: pokład, radio, nawiązanie kontaktu

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze