Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Magicka - opublikowano ostatnie DLC

Nowa przygoda dla wirtualnych magów.

Paradox Interactive ogłosiło w ubiegły czwartek, że z okazji Halloween opublikowano ostatni dodatek DLC do zręcznościowego Magicka - Dungeons & Daemons.

Rozszerzenie jest obecnie przecenione o 75 procent i kosztuje 1 euro (ok. 4 zł). Akcja dodatku rozgrywa się w zamku Aldrheim. Wkraczamy do podziemi pod warownią, by rozprawić się z nową porcję potworów i pokonać zło, zagrażające całemu światu Midgård.

Tradycyjnie już, umiejętności magiczne sprawdzić można w pojedynkę lub w kooperacji, dla maksymalnie czterech graczy. Głównym punktem potyczek jest rzucanie czarów, wykorzystując rozbudowany system stworzony przez Arrowhead Game Studios. Zaklęcia tworzymy, łącząc siły dziesięciu żywiołów. Kombinacje nie są z góry określone, co wymusza improwizację i często prowadzi do niespodziewanych efektów.

Aktualnie studio Paradox North pracuje nad Magicka: Wizard - drużynową hybrydą gry akcji i strategii czasu rzeczywistego.

Na Steamie zakupić można także Wizards of the Square Tablet. Dwuwymiarową produkcję z tabletów wyceniono w wersji PC na 5 euro (ok. 21 zł).

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze