Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - Tickfaw Harbor: Gorąca guma i zimna krew - Kradzież samochodów: Rozbicie gangu, Jack Hollande

Misje: Zniszcz dostawę kradzionych samochodów, Zabij zawodowych złodziei samochodów gangu Juniora, Skonfrontuj się Jackiem Juniorem Hollandem.

Rozdział ten aktywuje się w twoim dzienniku automatycznie po zakończeniu narady w ramach misji głównej Bayou: Posiedzenie - Emocjonalny stosunek: Spotkanie z bossami. Udaj się do punktu na zachodzie wschodniej dzielnicy Tickfaw Harbor, gdzie będzie czekał na ciebie Donovan z informacjami związanymi z nowym zadaniem.

Podejdź do wskazanej ławki i poczekaj na niej na swojego znajomego. Kiedy do ciebie podjedzie rozpocznie rozmowę, po której będziesz mógł podjąć się jednego z dwóch zadań - Kradzieży samochodów oraz Przemytu. W pierwszym przypadku musisz udać się do Giny Kowalski czekającej na zachodzie Tickfaw Harbor.

Uwaga: Jeśli masz problem z rozpoczęciem danej misji (np. nie widzisz celu na mapie głównej), to wejdź w głównym menu, na Mapie, do zakładki Cele (lewy dolny narożnik ekranu lub Kwadrat/X na konsolach) i wybierz dany rozdział z zakładek. Pod obrazkiem pojawi się lista bieżących misji. Wybierz tę, która cię interesuje i zaznacz ją (w lewym górnym narożniku z nazwą misji pojawi się biały znaczek). W tym momencie na mapie pojawi się ponownie znacznik wskazujący miejsce, do którego masz się udać, aby rozpocząć zadanie.


Misja: Zniszcz dostawę kradzionych samochodów

Po rozmowie z Giną możesz przystąpić do wypełniania kilku postawionych przed tobą celów. Jednym z nich jest zniszczenie dostawy aut. Aby wypełnić to zadanie skieruj się w stronę miejsca zaznaczonego nieco na północ od biura Giny.

Strzelaj w beczki przy pojazdach, aby doprowadzić do eksplozji

Po dotarciu na miejsce zlokalizuj jedno z wejść do hangaru i zacznij ostrzeliwać wrogie auta. Najlepiej celować w znajdujące się w ich pobliżu wybuchowe butle (obrazek powyżej), które szybko załatwią sprawę. Oczywiście uważaj też na przeciwników, z którymi się rozprawiaj. Po zniszczeniu wszystkich wskazanych znacznikami aut cel zostanie zaliczony.


Misja: Zniszcz ukryte samochody

W tym zadaniu musisz zlokalizować i zniszczyć sześć wozów pilnowanych przez grupy ludzi Juniora. Znajdują się one w różnych miejscach w całym dystrykcie, a jeśli chcesz sobie ułatwić ich odnalezienie, to warto zakładać podsłuchy w skrzynkach zaznaczonych na mapie białymi ikonami.

Miejsca występowania ukrytych wozów

Na powyższej mapie zaznaczono lokalizacje aut, które masz zniszczyć. Pamiętaj, że często są ukryte np. w prowizorycznych garażach. Najczęściej znajdują się przy nich materiały wybuchowe - wystarczy w nie strzelić, aby zniszczyć dany pojazd.


Misja: Zabij zawodowych złodziei samochodów gangu Juniora

W tym zadaniu musisz rozprawić się z dwoma wskazanymi ludźmi, pracującymi dla Juniora. Pierwszym jest przebywający na wschodzie dzielnicy Darrell „Żyd" Brand, natomiast drugim Wayne Roussel, którego znajdziesz w północnej części obszaru.

Stań między kontenerami i strzel w głowę Darrella

W przypadku pierwszego z nich sprawa jest bardzo prosta. Znajdziesz go w porcie między kontenerami, gdzie stoi ze swoją świtą. Wystarczy z daleka dobrze się ustawić, przymierzyć mu w głowę np. z pistoletu (obrazek powyżej), pociągnąć za spust i szybko się oddalić. W przypadku Roussela sytuacja wygląda niemal identycznie - znajdziesz go na bocznicy kolejowej, gdzie możesz wyeliminować go tak samo, jak Darrella.


Misja: Znajdź i zabij przemytników kradzionych bryk

Aby wykonać ten cel musisz nieco pokręcić się po całej dzielnicy. Co pewien czas będzie mijał cię samochód, nad którym pojawi się ikona oraz wyraz „zabij" - to właśnie są poszukiwani złodzieje. Rozprawienie się z każdym z nich zabiera z biznesu bossa nieco pieniędzy.

Ostrzelaj opony wrogiego auta, a potem dobij kierowcę

Najłatwiejszą metodą pozbywania się złodziei jest zajeżdżanie im drogi i ostrzeliwanie lub przestrzeliwanie opon (obrazek powyżej). Kiedy wrogi wóz stanie wystarczy wysiąść i rozprawić się z kierowcą.


Misja: Skonfrontuj się Jackiem Juniorem Hollandem

Po sprowadzeniu wrogiego biznesu do równego zera wróć do Giny Kowalski, aby z nią porozmawiać. Czas na przejęcie dotychczasowych interesów Jacka. Aby się z nim rozprawić udaj się w stronę znacznika na zachodzie.

Junior przebywa w swoim biurze tuż przy wysoko usytuowanym brzegu. Niestety, aby się do niego dostać należy przejść niemal cały zakład, gdzie znajduje się sporo przeciwników. Dobrą metodą jest skorzystanie z drzwi na wschodzie (południowe wejście jest dość mocno bronione). W ten sposób dostaniesz się na teren ze sporą ilością osłon, gdzie możesz pojedynczo rozprawiać się z kolejnymi przeciwnikami.

Junior przebywa w biurze przy brzegu rzeki

Po dotarciu do biura Jacka (obrazek powyżej) sprowokuj do wyjścia przebywających wraz z nim rywali lub po prostu wejdź do środka i rozpocznij strzelaninę. Na końcu dorwij Hollande'a i zadecyduj, co zamierzasz z nim zrobić.

W tym momencie otrzymasz możliwość przydzielenia dzielnicy jednemu z trzech bossów - Cassandrze, Vito lub Burke'owi. Zdecyduj komu chcesz oddać biznes pamiętając, że w ten sposób zapewnisz sobie większe poparcie danej osoby, a także będziesz w stanie odblokować nowe usługi związane z konkretnym bossem. Wystarczy przewinąć ekran danego bossa w lewo lub w prawo, a po dokonaniu decyzji o przekazaniu uczynić to tak, jak robiłeś to do tej pory.


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - Tickfaw Harbor: Powiązania z Kubą - Przemyt: Zrzut towaru, Butterban, Tatusiek Holland


Wykonanie opisanej misji zapewni ci odblokowanie nowego rozdziału i zadania Powiązanie z Kubą: Zabij Paganiego - Przygotowania.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze