Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - Sekrety: Magazyny Skrucha

Zobacz lokacje, w których odnajdziesz rzadko występujące czasopismo katolickie.

W Mafii 3 istnieje cały szereg sekretów i znajdziek, na które możesz trafić podczas eksploracji miasta. W sumie istnieje sześć kategorii przedmiotów kolekcjonerskich, a ich stan możesz sprawdzić w menu głównym w zakładce Kolekcje. Sekrety to:

Jeśli chcesz, to możesz samemu spróbować poszukiwań poszczególnych znajdziek. Aby ułatwić sobie zadanie włamuj się do skrzynek (oznaczone na mapie charakterystycznymi, białymi ikonami) i montuj w nich podsłuchy. W ten sposób odkryjesz wszystkie sekrety znajdujące się w pobliżu (zostaną zaznaczone na mapie specjalnymi ikonami). Możesz także skorzystać z poniższej mapy, na której zaznaczono magazyny Hot Rod.

Lokalizacje magazynu katolickiego Skrucha

Mapę możesz powiększyć i pobrać na dysk.

  • 1 - Donovan podaruje ci go po jednej ze scenek, w której czekasz na niego na ławce. Pamiętaj, aby go podnieść, kiedy przejmiesz kontrolę nad bohaterem (dzielnica Centrum).
  • 2 - leży na stoliku na piętrze sklepu Bellaire, do którego dotrzesz w trakcie misji związanej ze Związkiem południowców (dzielnica Frisco Fields).
  • 3 - na murku w pobliżu mauzoleum (Dzielnica Francuska).
  • 4 - w jednej z motelowych sypialni (Dzielnica Francuska).
  • 5 - w barze w budynku Wilckocka (dzielnica Southdowns).

Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja


Pamiętaj, że magazyny możesz nie tylko zbierać, ale również przeglądać. Aby to uczynić wystarczy przejść do zakładki Kolekcje w menu głównym.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze