Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - Misja poboczna: Nicki Burke - Konkretnie pierdolnięci

Zadania dodatkowe w Pointe Verdun związane z kradnięciem ciężarówek z bimbrem.

Zadanie stanie się dostępne po rozmowie z Thomasem w rozdziale Nowy: wspaniały świat: Zabij rzeźnika. Po przejęciu interesu udaj się do Nicki czekającej w jednym z przejętych budynków. Skieruj się na piętro po schodach i wejdź do pokoju, w którym dziewczyna przebywa.

Po wejściu do środka czeka cię dialog z Nicki. Następnie Irlandka zaproponuje ci pewne zlecenie polegające na zdobyciu transportu alkoholu. Jeśli jesteś zainteresowany, to będziesz mógł rozpocząć zadanie dodatkowe.

Przejdź z magazynu do garażu, gdzie rozpraw się z przeciwnikami i ukradnij auto

Twoim celem będzie ukradzenie półciężarówki wypełnionej alkoholem, którą zlokalizujesz na południu mapy w regionie Bayou Fantom. Pojazd znajduje się w budynku w centrum lokacji - najlepiej po cichu wyeliminować lokalnych wrogów (obrazek powyżej), a potem porwać aut.

Pamiętaj tylko, że jeśli brama do garażu jest zamknięta, to koniecznie podnieś ją przed odjazdem. Następnie wystarczy szybko skierować się do punktu docelowego, który pojawi się na mapie w dzielnicy Pointe Verdun. Następnie porozmawiaj z Nicki, która zleci ci kolejne zadanie porwania ciężarówki z bimbrem.


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - Misja poboczna: Thomas Burke - IRA nie prosi


Uwaga - gdyby w celach misji pojawił się napis "Wszystkie biznesy przestępcze zarabiają maksimum", to kontynuuj wypełnianie misji głównych tak długo, aż będziesz mógł kontynuować wypełnianie zadań związanych z obecną misją poboczną.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze