Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - krótki teaser przygotowuje na targi E3

Historia Lincolna.

Firma 2K Games opublikowała krótki teaser gry Mafia 3, po więcej detali zapraszając graczy na rozpoczynające się w przyszłym tygodniu targi E3.

„Człowiek musi się w końcu odbić od dna. Postrzelony w głowę i zostawiony na śmierć Lincoln Clay poprzysiągł zemstę” - czytamy w opisie, zawierającym założenia fabuły.

„Teraz samotnie rozpocznie wojnę z włoską mafią Nowego Bordeaux, systematycznie niszcząc ją kawałek po kawałku. Wkrótce Sal Marcano zrozumie, jak to jest stracić wszystko.”

Ten i wcześniejsze trailery wydają się sugerować, że historia Lincolna i jego pomocników zostanie opowiedziana w retrospekcjach, już po aresztowaniu głównego bohatera.

Rozgrywka skoncentruje się właśnie na walce postaci z włoską mafią. Czarnoskóry weteran wojny w Wietnamie po powrocie do kraju przyłącza się do rzezimieszków, którzy popadają jednak w konflikt z Włochami i potyczkę boleśnie przegrywają.

Mafia 3 zadebiutuje 7 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Kompletny zwiastun ma zostać opublikowany w nocy z poniedziałku na wtorek, o godzinie 02:30.

Poniżej wspomniany trailer, zatytułowany „Zapowied ź zwaistun”:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze