Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - Frisco Fields: Trwa wojna - Zabij Remy'ego Duvalla: Diakon, zlot

Misje: Znajdź i przesłuchaj diakona Związku południowców, Udaj się na wiec.

Zadanie pojawi się w dzienniku po ukończeniu dwóch poprzednich zadań, czyli Frisco Fields: Elity umierają powoli - Związek południowców oraz Frisco Fields: Elity umierają powoli - PCP. Aby zdobyć informacje o bossie udaj się do Donovana czekającego na ciebie w motelu w dzielnicy Delray Hollow.

Uwaga: Jeśli masz problem z rozpoczęciem danej misji (np. nie widzisz celu na mapie głównej), to wejdź w głównym menu, na Mapie, do zakładki Cele (lewy dolny narożnik ekranu lub Kwadrat/X na konsolach) i wybierz dany rozdział z zakładek. Pod obrazkiem pojawi się lista bieżących misji. Wybierz tę, która cię interesuje i zaznacz ją (w lewym górnym narożniku z nazwą misji pojawi się biały znaczek). W tym momencie na mapie pojawi się ponownie znacznik wskazujący miejsce, do którego masz się udać, aby rozpocząć zadanie.


Misja: Znajdź i przesłuchaj diakona Związku południowców

Zanim dotrzesz do samego bossa musisz udać się do diakona, o którym powie ci Donovan. Poszukiwany człowiek przebywa centrum dzielnicy Frisco Fields. Kiedy dotrzesz na miejsce na mini mapie pojawi się zaznaczona na żółto strefa, gdzie musisz go szukać.

Diakon jeździ po dzielnicy w jednym z aut

Zacznij jeździć po zaznaczonym obszarze, aż dostrzeżesz auto oznaczone szarą ikoną (obrazek powyżej) i napisem przesłuchaj. Uważaj, bo w pobliżu diakona jest drugi wóz wypełniony rywalami. Postaraj się ostrzelać oponę samochodu przeciwnika, a potem rozjechać lub zastrzelić ochroniarzy.

Następnie opuść auto i zrań z broni palnej samego diakona, do którego na koniec podbiegnij w celu przesłuchania.


Misja: Udaj się na wiec i zabij Remy'ego Duvalla

Kiedy skończysz przesłuchanie dowiesz się, że Duvall wraz ze związkowcami planuje w nocy spotkanie, po którym mają wyruszyć zabić Lincolna. Skieruj się do punktu na zachodzie, o którym wspomniał informator.

Diakon jeździ po dzielnicy w jednym z aut

Wiec odbywa się na wzgórzu, a w trakcie podjazdu pod nie dzień szybko zamieni się w noc. Po dotarciu na miejsce wysiądź z pojazdu i zabij po cichu dwóch strażników z lewej. Następnie udaj się w prawo i podejdź do murku, zza którego na spokojnie możesz obejrzeć wiec (obrazek powyżej).

Sposób pozbycia się Duvalla zależy od ciebie - możesz ostrzelać go z pistolet, karabinu lub snajperki albo rozpocząć walkę rzucać w tłum kilka granatów lub koktajli mołotowa. Tak czy siak po rozpoczęciu potyczki tłum się rozbiegnie - większość osób zwyczajnie ucieknie, a ty będziesz musiał stawić czoła jedynie Duvallowi (o ile nie załatwiłeś go wcześniej) oraz paru strażnikom. Warto jednak przed rozpoczęciem zająć dobrą pozycję strzelecką.


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - Frisco Fields: Było to ekscytujące - Zabij Olivię Marcano: Stypa, DeGarmo


Po walce i rozprawieniu się z Duvallem odblokujesz kolejny rozdział związany z Frisco Fields, a mianowicie Było to ekscytujące - Zabij Olivię Marcano.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze