Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - Dzielnica Francuska: Biedny sukinsyn - Zabij sędziego: Konwój, Holden

Misja, w której twoim celem jest pozbycie się przekupnego prawnika.

Zadanie aktywuje się automatycznie po wykonaniu dwóch misji w Dzielnicy Francuskiej. Chodzi o Zło, które czyni człowieka - Narkotyki oraz Zło, które czyni człowieka - Seks. Po ich ukończeniu w południowo zachodniej części Dzielnicy Francuskiej pojawi się Donovan, który będzie chciał przekazać ci nowe informacje. Udaj się do niego.

Uwaga: Jeśli masz problem z rozpoczęciem danej misji (np. nie widzisz celu na mapie głównej), to wejdź w głównym menu, na Mapie, do zakładki Cele (lewy dolny narożnik ekranu lub Kwadrat/X na konsolach) i wybierz dany rozdział z zakładek. Pod obrazkiem pojawi się lista bieżących misji. Wybierz tę, która cię interesuje i zaznacz ją (w lewym górnym narożniku z nazwą misji pojawi się biały znaczek). W tym momencie na mapie pojawi się ponownie znacznik wskazujący miejsce, do którego masz się udać, aby rozpocząć zadanie.


Misja: Załatw sędziego Holdena i ucieknij

W trakcie rozmowy Donovan zdradzi ci, że poszukiwanym przez Lincolna sędzią jest niejaki Cornelius Holden, którego znajdziesz na południowym zachodzie dzielnicy, bardzo blisko miejsca, gdzie spotkałeś się z informatorem.

Śledź sędziego i poczekaj na dogodny moment do ataku

Poczekaj na skrzyżowaniu, aż sędzia wejdzie do auta i w kolumnie radiowozów zacznie jechać. Możesz zaatakować go już teraz, ale licz się z dużą ilością okolicznej policji. Lepiej jest podążać za pojazdami (obrazek powyżej) i czekać na dogodny moment. W penwej chwili auto z sędzią i policjantami na chwilę zatrzyma się na skrzyżowaniu - jest to idealny moment do uderzenia. Wyjdź z auta i obrzuć wrogi wóz granatami. Po eksplozji szybko wejdź do auta i ucieknij poza żółtą strefę.


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - Dzielnica Francuska: Dobra zabawa - Zabij Wujaszka Lou Marcano: Ładunki, parostatek


Oczywiście opcji zlikwidowania Holdena jest więcej. Możesz z auta ostrzelać jego opony, a potem wykończyć obstawę i jego samego. Możliwe też, że w trakcie gry pojawi się błąd - policjanci odjadą zostawiając sędziego samego w stojącym aucie. Wtedy wystarczy podejść do celu, strzelić mu przez szybę w głowę i uciec. Ukończenie zadania odblokowuje kolejne - Dobra zabawa: Zabij "Wujaszka" Lou Marcano.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze