Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max - Misja na Pustkowiach: Wiatr Zmian

Zajmujemy silos opanowany przez wrogów.

Zadanie możesz rozpocząć u Spojówki, po wypełnieniu związanego z nią zadania fabularnego. Porozmawiaj z kobietą w jej twierdzy (mapa #1). Dowiesz się, że zamierza wynieść się z tych terenów, jak najdalej od Scrotusa i jego ludzi. W nagrodę za udzieloną jej pomoc oferuje strzępek historii, na którym zaznaczono tajną skrytkę.

Mapa - Obóz Bicz Tyrana

Twoim celem będzie udanie się do obozu Bicz Tyrana (mapa #2), znajdującego się na północny wschód od twierdzy, w regionie Rdza i Ropa. Rozpraw się z obroną i wejdź do środka przez główną bramę lub tajnym przejściem na prawo od niej. Rozpraw się z obrońcami i ruszaj przed siebie.

Na twojej drodze spotkasz rurę z ogniem, którą zakręć zaworem, do którego dotrzesz przechodząc przez drzwi z lewej. Kontynuuj, aż do podziemi, z których wydostaniesz się wysadzając w powietrze drzwi przy pomocy kanistra na lewo od nich. Na koniec pozostanie ci walka z ogarem. Zabij wrzaskuna i mniejszych rywali, a potem wykonuj uniki przed szarżami ogara i wyprowadzaj kontrataki.

Po pokonaniu ogara wejdź na drabinę i skieruj się w lewo. W trakcie podróży będziesz z prawej strony widział silos. Skieruj się w lewo i wejdź na górę po drabinie z prawej. Przejdź na balkon z prawej i wejdź na kolejną drabinę, skąd trafisz do miejsca z linką zjazdową, która zaprowadzi cię prosto do silosu (obrazek powyżej).

Załatw przeciwników, wejdź na górę po drabinie i skieruj się w prawo. Po schodach dotrzesz na dach, gdzie skorzystaj z flary, aby dać znać Spojówce. Po uczynieniu tego wróć do jej twierdzy po odbiór nagrody.

Następnie: Mad Max - Misja na Pustkowiach: Strzał w ciemno

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze