Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max - Misja na Pustkowiach: W drobny mak

Odpieramy ataki wrogich konwojów.

Zadanie możesz rozpocząć u Krwistobrodego po ukończeniu misji fabularnej Wypalona zawodowo. W nagrodę za wypełnienie zadania otrzymasz ulepszenie - Podwójne pręty zderzeniowe. Po zakończeniu rozmowy z Krwistobrodym udaj się do zwiadowcy stojącego na równoległej platformie przy ścianie.

Kiedy skończysz zacznij kierować się do punktu na południowy wschód od twierdzy (granica między Spieczoną Ziemią, a Piaskowymi Kanionami). Natkniesz się tam na wrogi konwój z ciężarówką przewożącą materiały wybuchowe. Skup się przede wszystkim na zniszczeniu właśnie jej - najlepiej przy pomocy wyrzutni rakiet, taranowania lub harpuna (musisz wyciągnąć drzwi i kierowcę). Potem odeprzyj kolejny atak zmierzający z zachodu

Możesz dopuścić tylko do jednego ataku na twierdzę. Za drugim razem brama zostanie wysadzona, a misja skończy się niepowodzeniem. W tym przypadku czeka cię odparcie jeszcze jednego konwoju ze wschodu. Pomiędzy atakami warto naprawiać auto, ponieważ kolejne fale rozpoczynają się dopiero po tym, jak zbliżysz się do konwoju.

Następnie: Mad Max - Misja na Pustkowiach: Duchy przeszłości

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze