Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max - Misja na Pustkowiach: Oskubać Kruka

Kradniemy jedyną w swoim rodzaju brykę.

Misję możesz rozpocząć po ukończeniu zadania fabularnego Nieśmiertelny wróg. Aby to uczynić udaj się do Czarnego Miasta i porozmawiaj z Krzykaczem. Zaproponuje ci układ - ukradniesz jego rywalowi Kruczopióremu jego pojazd, a w zamian będziesz mógł go zatrzymać (Krzykaczowi zależy na głośnikach).

Po dotarciu na miejsce podejdź do pojazdu, wejdź do niego i zacznij szybko uciekać przed przeciwnikami, kierując się w stronę Czarnego Miasta (najlepiej zaznaczyć sobie ten punkt na mapie).

Istnieją dwie taktyki dowiezienia pojazdu do celu. Pierwsza to próba ciągłej jazdy i potyczki ze strażnikami. W tym przypadku staraj się często zjeżdżać z trasy i nie daj się taranować. Uważaj też na pojazdy, które zostawiają za sobą smugę ognia - jeśli w nią wjedziesz pojazd straci dużo wytrzymałości.

Druga taktyka jest bezpieczniejsza i polega na wychodzeniu z wozu za każdym razem, gdy natkniesz się na wrogi patrol. Zacznij wtedy wykonywać uniki przed pojazdami, które skoncentrują się na próbach zabicia Maksa. Prędzej czy później wytracą swój impet, a kierowcy zatrzymają się i staną do walki na pięści (obrazek powyżej). Wystarczy ich wtedy pokonać, wsiąść do wozu i kontynuować podróż spokojnie.

Następnie: Mad Max - Misja na Pustkowiach: Wiatr Zmian

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze