Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max - Misja na Pustkowiach: Nie ma dymu...

Przechadzamy się po korytarzach z gazem.

Po zakończeniu misji fabularnej Nieśmiertelny wróg udaj się do Klasztoru Smażyciela na południe od Czarnego Miasta i porozmawiaj z gospodarzem siedzącym na tronie. W nagrodę za wypełnienie misji możesz otrzymać ulepszenie Grzmot trwogi.

Aby mu pomóc skieruj się do Czarnego Miasta i udaj się do Trzewi - lokacji, w której wylądowałeś po pojedynku ze Scrotusem. Rusz przed siebie kierując się w stronę niebieskiej kropki i przechodząc przez wąskie przejście. W końcu dotrzesz do tunelu, gdzie skręć w lewo. Drogę zablokuje ci słup ognia. Aby przejść dalej zeskocz na dół i przekręć zawór z lewej (obrazek powyżej).

Następnie zakręć kolejny, tym razem znajdujący się na podwyższeniu z lewej. Kiedy droga będzie wolna skieruj się do drzwi z prawej i przekręć kolejne dwa zawory, po czym trafisz do lokacji o nazwie Wnętrzności, gdzie uwalnia się trujący gaz.

Zejdź na dół po dwóch drabinach, po czym skręć w prawo, a po paru krokach wybierz lewą odnogę korytarza. Rusz przed siebie i przekręć pierwszy zawór, po czym kontynuuj w głąb tunelu zakręcając kolejne zawory (obrazek powyżej). Nawigację ułatwią ci niebieskie kropki - zawsze kieruj się w ich stronę. Po otworzeniu trzech z nich zacznij kierować się do wyjścia prowadzącego na otwarty teren. Kiedy tam dotrzesz zadanie zakończy się.

Następnie: Mad Max - Misja na Pustkowiach: Kluczowa sprawa

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze