Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Max - Misja na Pustkowiach: Exodus

Pomagamy ludziom Spojówki wyrwać się z piekła.

Zadanie będziesz mógł rozpocząć u Spojówki w jej twierdzy (mapa #1), po wcześniejszym ukończeniu poprzedniej misji o nazwie Chleba naszego oraz zadnia głównego Taniec ze śmiercią, a także ulepszeniu strzelby. W nagrodę za udzieloną Spojówce pomoc otrzymasz do kolekcji Transporter piaskowego pojazdu.

Mapa - Twierdza Spojówki i punkty kontrolne

Po rozmowie ze Spojówką zasiądziesz za kierownicą ciężarówki ze złomem. Zacznij się nią kierować do zaznaczonego na niebiesko punktu na południowym wschodzie (mapa #2) od twojej pozycji (granica między regionami Szwy i Arterie). Po dotarciu na miejsce zostaniesz zaatakowany przez kilka pojazdów. Możesz je taranować, skorzystać ze strzelby lub wysiąść i spróbować wyciągnąć kierowców na zewnątrz.

Twój drugi punkt, do którego musisz dotrzeć, znajduje się na zachodzie mapy - na granicy między Wielką Pustką, a regionem Cadavanaugh (mapa #3). Jeśli po drodze napotkasz wrogie patrole, to możesz je taranować lub wysiadać z auta i rozprawiać się z ich kierowcami. Po dotarciu na miejsce misja zakończy się.

Powrót do spisu treści: Mad Max - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze