Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Maciej Musiał, Geralt i Blaviken na nowych zdjęciach z serialu Wiedźmin

Nie zabrakło też Ciri.

Netflix opublikował szereg nowych zdjęć z serialu Wiedźmin, który ma zadebiutować już za miesiąc - 20 grudnia. Możemy przyjrzeć się między innymi postaci Sir Lazlo, w którego wciela się Maciej Musiał.

Wygląda na to, że Lazlo to wysoko postawiony rycerz i członek wyższych sfer w Cintrze. Możliwe, że będzie pomagał uciec Ciri. Pojawi się prawdopodobnie tylko w pierwszym odcinku.

Nie zabrakło oczywiście nowych ujęć Geralta, głównie na ujęciach z Blaviken, które także pochodzą z pierwszego epizodu. To potwierdza, że każdy odcinek będzie łączył wydarzenia z różnych opowiadań Sapkowskiego.

Dla przypomnienia - to w tym miasteczku Geralt zabił członków bandy mściwej Renfri, żeby zapobiec skrzywdzeniu mieszkańców. Zyskał przydomek Rzeźnika z Blaviken.

Serial zaoferuje w sumie 8 odcinków w pierwszym sezonie, a druga seria jest już niemal pewna. Główna producentka ma plany na kilka potencjalnych kolejnych sezonów.

Niedawno ekspert od efektów specjalnych, który pracował przy serialu, stwierdził, że Wiedźminowi bliżej do horroru niż do typowego fantasy.

Źródło: ComicBook

Następnie: Twórcy The Last of Us szukają głównego projektanta do trybu multiplayer

Tagi
O autorze
Komentarze