Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Sea - zapowiedziano zręcznościową grę akcji z elementami strategii

Na PC, PS4 i Xbox One.

Studio Eastasiasoft z Honkongu zapowiedziało nowy tytuł - Lost Sea. Ta zręcznościowa gra akcji z elementami strategii ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Prawie jak Tomb Raider

Akcja toczy się na terenie archipelagu wewnątrz Trójkąta Bermudzkiego, generowanego proceduralnie przy każdym starcie rozgrywki. Gracz formuje grupę rozbitków i eksploruje okoliczne wyspy, zbierając surowce i ulepszając posiadany statek, by w końcu wrócić do domów.

Każda z wysp zaoferuje szereg interesujących lokacji i niebezpieczeństw, takich jak trujące rośliny i egzotyczne zwierzęta. Na odnalezienie czekają starożytne artefakty, ale członkowie załogi pozostawieni w tyle nie wrócą już do akcji.

Poza „bezpośrednim” udziałem w przygodzie, musimy dbać także o badania nowych technologii i odblokowywanie kolejnych rejonów do eksploracji. Trzeba też zapewnić dostęp do jedzenia.

„Chcieliśmy stworzyć grę, w której ważne będą trudne decyzje, z nielicznymi surowcami, zmuszającymi często do ciężkich wyborów” - napisano na oficjalnym blogu PlayStation.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze