Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - Powerpass: co to jest, jak zdobyć

Sposób na szybkie awansowanie postaci do 50 poziomu doświadczenia.

Droga do maksymalnego, 50 poziomu w Lost Ark zajmuje od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Jeśli zechcesz grać inną postacią, nie musisz na szczęście ponownie przechodzić przez całą tę ścieżkę - zamiast tego możesz wykorzystać mechanikę Powerpass.

Powerpass to po prostu darmowy awans na 50 poziom doświadczenia dla kolejnej twojej postaci. By móc z niego skorzystać, musisz wpierw ukończyć ostatnie zadanie główne, Ealyn's Gift, za pomocą swojej głównej postaci. Wtedy też otrzymasz przedmiot o nazwie Powerpass Token.

Za jego pomocą możesz stworzyć nową postać, którą rozegrasz specjalnie przygotowane etapy pomiędzy 10 i 50 poziomem doświadczenia. Wszystko zajmuje krótką chwilę, a podczas tych czynności poznasz najważniejsze mechaniki swojej klasy postaci i zdobędziesz ekwipunek, który pozwoli ci płynnie wejść w rozgrywkę end-game'ową.

Co więcej, jednorazowym wykorzystaniu Powerpassa, otrzymasz kolejny Powerpass Token za sprawą poczty w grze. Dzięki temu będziesz mógł odblokować kolejną postać na 50 poziomie. W ten sposób możesz rozwinąć jednak tylko dwie dodatkowe postacie - nie otrzymasz więcej tokenów.

Dlaczego to takie ważne? Dodatkowe postacie pozwolą ci wykonywać więcej zadań dziennych, a więc szybciej pozyskiwać surowce w end-gamie. Mogą one także posłużyć po prostu jako „magazyn” dla przedmiotów dla twojej głównej postaci.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - czasowe zadanie: jak powtórzyć

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze