Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - party: jak stworzyć drużynę

Tworzenie drużyny z innymi graczami, rozgrywka w party.

Lost Ark to gra nastawiona na kooperację, szczególnie na wyższych poziomach i w trakcie wykonywania trudniejszych zadań. Z tego też powodu musisz wiedzieć jak łączyć się z innymi graczami w drużyny.

W grze są dwa sposoby na założenie drużyny. Możesz samodzielnie zaprosić nowych graczy. W tym celu przytrzymaj lewy ctrl i kliknij prawym na graczu (1). Z listy wybierz opcję Party Invite (2).

Alternatywnie możesz zaprosić kogoś na swojej liście przyjaciół. W tym celu kliknij w przycisk Community (3) w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie Friends (4) - bądź wciśnij przycisk U. Jeśli masz innych graczy na liście przyjaciół, kliknij prawym na interesującą cię pozycję (5) i ponownie wybierz z listy opcję Party Invite.

W momencie stworzenia drużyny, przy lewej krawędzi ekranu znajdziesz rozpiskę graczy (6), którzy do niej należą. Możesz tutaj podejrzeć ich stan zdrowia i aktywne efekty. Gracz z ikonką korony (7) jest liderem i może decydować o drużynie.

Drugim sposobem jest dołączenie do istniejącej drużyny. Możesz poczekać na zaproszenie od innego gracza bądź ponownie kliknąć w przycisk Community i wybrać opcję Find Party (8).

Za pomocą filtrów (9) po lewej stronie możesz dostosować aktywność, do której szukasz drużyny. Na środku ekranu wyświetlą się dostępne drużyny (10). Musisz teraz kliknąć na którąś i wcisnąć przycisk Send Join Request (11).

Jeśli lider drużyny, do której chcesz dołączyć, zaakceptuje twoją prośbę, zostaniesz dodany do jego party i będziesz mógł grać z innymi.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - matchmaking: jak znaleźć ludzi do gry

Komentarze