Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - mapa skarbów: Waiting Demon's Rift

Drugie sekretne podziemie w Rehramis Border.

Waiting Demon's Rift to jedno z wielu sekretnych podziemi w Lost Ark, na które natrafisz w regionie Rahramis Border. Mapę związaną z nim zdobędziesz za wykonanie misji pobocznej Windmill Repair.

Po wykonaniu zadania wejdź do ekwipunku i kliknij prawym przyciskiem na mapę (1), by otworzyć podgląd mapy skarbów (2) i poznać lokalizację sekretnego podziemia.

Idź teraz do południowo-wschodniej (3) części cmentarza (Graveyard). Tuż obok tutejszego grabarza (Gravekeeper Kendal) znajdziesz wejście - kliknij na przycisk Enter Secret Dungeon (4) by otworzyć portal, a następnie wykorzystaj go, by wejść do podziemia.

Idź cały czas na północny-wschód by dojść do bossa, Essence of Corruption (5). Lokalizację wroga widać cały czas na mini-mapie - to czerwona ikonka (6). Na samej mapie zobaczysz także wyjście z podziemi (7), do którego musisz udać się po walce.

Pokonanie wroga nie powinno stanowić problemu, jeśli tylko twoja postać ma przynajmniej 14-15 poziom doświadczenia. Po walce pozbieraj upuszczone przedmioty i wykorzystaj wspomniane wyjście, by wydostać się na zewnątrz.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - mapa skarbów: Lone Demon's Demonic Cave

Komentarze