Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - mapa skarbów: Waiting Beast's Rift

Miejsce ukrycia i sposób wejścia do sekretnego podziemia Waiting Beast's Rift.

Waiting Beast's Rift to jedno z ukrytych podziemi w Lost Ark, do którego dostaniesz się po zdobyciu mapy o tej samej nazwie. Wypada ona z unikalnych przeciwników i bossów w podziemiach. Z tej strony dowiesz się jak znaleźć wejście do tego podziemia.

Gdy już zdobędziesz mapę (1), kliknij na nią prawym, by ją otworzyć i pozyskać wskazówki (2) - jest to wymagane, inaczej nie otworzy się portal. Podziemie ukryte jest w regionie Battlebound Plains.

Udaj się teraz na wschód od osady Flamecliff Fortress (3). Stan na krawędzi i aktywuj przycisk Enter secret dungeon (4), by otworzyć portal do ukrytego podziemia. Wewnątrz znajdziesz niewielką grupę wrogów i mini-bossa do pokonania - nie powinni oni stanowić dla ciebie zagrożenia, jeśli tylko masz 23-25 poziom.

Jeśli ponownie, po jednorazowym oczyszczeniu podziemia, znajdziesz tę mapę, zmieni się wskazówka (5) po jej aktywacji. Wtedy też musisz udać się do zachodniej części regionu (6).

Na miejscu, pod ruinami budowli - i tuż obok rudy do wydobycia - znajdziesz wejście do podziemi (7). Kliknij na przycisk, by otworzyć portal.

Ponowne przejście niczym nie różni się od poprzedniego. Natrafisz tam na tych samych wrogów i bossa, zdobędziesz także te same przedmioty. Możesz jednak szybko zdobyć trochę srebra i doświadczenia.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - mapa skarbów: Waiting Demon's Rift

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze