Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - kolejne fragmenty rozgrywki z koreańskiej gry RPG w stylu Diablo

20 minut akcji.

O koreańskim Lost Ark wspominaliśmy już w poniedziałek, ale twórcy opublikowali nowy materiał z rozgrywki - 20-minutową prezentację klas postaci, umiejętności i potworów.

Produkcja Tripod Studio pozwoli wcielić się w co najmniej siedem archetypów. Battle Master to odpowiednik Mnicha z Diablo 3, bazujący na walce gołymi rękami. Devil Hunter stawia na pistolety, Arcana korzysta z magicznych kart, Warlord woli potężne, strzelające miecze. Infighter to kolejny zwolennik pięści, Berserker masakruje wrogów w dzikim szale, a Summoner przyzywa do pomocy potwory, w tym wielką stopę z niebios.

Tryb przygodowy to kampania fabularna z przerywnikami, dialogami i wyborami moralnymi. Jest też kilka centralnych punktów, gdzie zbierają się gracze i bohaterowie niezależni, oferujący zadania do wykonania. Twórcy zadbali o kooperację dla czterech osób, ale nie brakuje elementów znanych bardziej z gier MMO.

Postacie mogą też zbierać surowce, ścinać drzewa i łowić ryby, a piesek wskazuje miejsca, gdzie zakopano skarby. Na mapie świata przemieszczamy się łodzią, a mini-gry to między innymi karty i picie alkoholu.

Jest też Koloseum, służące zapewne jako arena do pojedynków „gracz kontra gracz”. Nie brakuje też imponujących, wieloetapowych starć z bossami.

Nadal nie wiadomo, czy Lost Ark ukaże się na Zachodzie.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze