Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - foraging: jak szybko zdobywać poziomy

Dobre miejsce do farmienia zdolności foraging.

Foraging to jedna ze zdolności zbierackich w Lost Ark. Jak opisaliśmy na stronie foraging: zbieranie roślin i kwiatów służy ona do zdobywania fragmentów roślinnych, które potem wykorzystać możesz do tworzenia mikstur. Jak jednak szybko rozwijać tę zdolność, by odblokować kolejne receptury?

Tak jak wszystkie umiejętności z grupy trade skills, Foraging rozwiniesz po prostu zbierając kwiaty. W tym celu warto udać się do północnej części Medrick Monastery (1).

Tuż przy punkcie teleportacyjnym znajdziesz kilka roślin (2) rosnących blisko siebie. Zbierając je, potem pobliskie kwiaty, a na koniec wracając do początkowych roślin będziesz w stanie niemal nieustannie rozwijać zdolność Foraging. Nim skończysz jedną trasę, rośliny na początku powinny odrosnąć.

Jeśli jednak nie zdążą wyrosnąć na nowo, możesz po prostu zmienić kanał, po czym będziesz mógł rozpocząć cały proces od nowa. Stosując tę technikę będziesz w stanie co kilka minut awansować zdolność Foraging na wyższy poziom, zdobędziesz też mnóstwo materiałów do tworzenia mikstur.

Następnie: Lost Ark - logging: siekiera, wycinanie drzew

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - foraging: zbieranie kwiatów i roślin

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze