Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lokacje z Red Dead Redemption 2 odnalezione w prawdziwym  życiu

Jak dwie krople wody.

Na Reddicie pojawił się post pewnego gracza, który odnalazł prawdziwe miejsca będące inspiracją dla kilku charakterystycznych lokacji w Red Dead Redemption 2.

Użytkownik SigmaWhoLoveModernity skoncentrował się na czterech rozpoznawalnych punktach orientacyjnych. Pierwszym jest pasmo górskie w fikcyjnym stanie Ambarino wzorowane na krajobrazach Parku Narodowego Grand Teton w Wyoming.

Widzimy też porównania Cotorra Springs z Parkiem Narodowym Yellowstone oraz Mesa Del Sol zestawione z Monument Valley, a także - bardzo ważną pod względem fabuły Red Dead Redemption 2 -posiadłość Braithwaitów zestawioną z prawdziwą plantacją Oak Alley w Louisianie.

Grafika pokazuje zaledwie niewielki ułamek miejsc, które można znaleźć zarówno w grze, jak i w rzeczywistości - brakuje choćby SaintDenis/Nowego Orleanu czy Blackwater. Możemy za to bardziej docenić kunszt, z jakim Rockstar Games podeszło do modelowania terenu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Red Dead Redemption 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze