Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Logiczne Rime za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

W ramach trwającej obecnie wyprzedaży, cyfrowy sklep Epic Games Store udostępnił za darmo kolejną produkcję. Zainteresowani mogą otrzymać nietypową grę logiczną Rime z 2017 roku.

Aby zdobyć bezpłatną kopię tytułu, na karcie katalogowej należy wcisnąć przycisk „Za darmo”. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta ograniczona jest czasowo i potrwa jedynie przez tydzień, a więc do 30 maja.

Rime to platformówka z otwartym światem. Gracze wcielają się w chłopca, który stara się uciec z tajemniczej wyspy. Nie brakuje rozwiązywania szeregu zagadek, w których istotną rolę odgrywają oświetlenie, perspektywa i czas.

Rime charakteryzuje się kolorową oprawą

Podczas rozgrywki przemierzamy wiele różnorodnych lokacji, skacząc między konstrukcjami, a także aktywując rozmaite mechanizmy. Tytuł wyróżnia również kolorowa oprawa graficzna.

„Po grach takich jak Podróż czy The Last Guardian, produkcja nie jest może wyjątkowe i oryginalna, ale to wciąż intrygująca, przyjemnie minimalistyczna i piękna przygoda” - głosi nasza recenzja Rime.

Zobacz: Rime - poradnik i opis przejścia

Epic Games Store jednocześnie ujawniło, że od 30 maja klienci pobiorą za darmo City of Brass od byłych twórców serii BioShock. Tytuł - osadzony w realiach inspirowanych „Księgą tysiąca i jednej nocy” - oferuje losowo generowane lokacje.

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze