Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Little Inferno - Poradnik na iPhone, iPad, Android

Jak grać w Little Inferno na iPad, iPhone i PC? Zobacz nasze porady do gry.

Little Inferno to ciekawa gra logiczna, stworzona przez niezależne studio Tomorrow Stamps. Pierwotnie ukazała się na PC w listopadzie 2012 roku, ale jest też dostępna na tabletach i smartfonach - iPadach, iPhone'ach, a wkrótce być może także na Androidzie.

Wcielamy się w dziecko, którego zadaniem jest podtrzymywanie ognia w kominku, dzięki przedmiotom i zabawkom kupowany z katalogu wysyłkowego. Wokół jest strasznie zimno, trzeba więc ciągle dokładać do pieca.

Kup i pobierz w wersji cyfrowej: iPad/iPhone oraz PC.

Jak grać w Little Inferno? Poniżej przygotowaliśmy listę kilku porad, które mogą pomóc ci w zabawie. Pamiętaj, że im większe efekty w paleniu będziesz uzyskiwał, tym więcej monet otrzymujesz.

Porady i wskazówki

- Znaczki pocztowe (Stamps) umożliwiają otrzymanie nowych przesyłek szybciej. Znaczki otrzymasz za najbardziej spektakularne palenie przedmiotów. Po prostu naciśnij przedmiot, których chcesz, aby przyszedł szybciej, i wydaj jeden ze znaczków.

- Eksperymentuj z przedmiotami, które stają się dostępne. Niektóre z nich umożliwiają rozpalanie ognia bardziej efektywnie.

- Zauważ, że czasami monety pojawiają się w ogniu - po prostu naciśnij na nie palcem, aby je dodać do kolekcji. W ten sposób kupujesz nowe rzeczy do spalenia.

- Baterie są doskonałe, aby rozpalić ogień w całym kominku. Otrzymujesz trzy sztuki przy każdym zakupie, więc wrzucaj je w odpowiedni sposób - gdy wybuchną, dostarczą ognia dla wielu nowych przedmiotów.

- Jeśli chcesz otrzymać dostęp do nowych katalogów, musisz zebrać gwiazdki (stars), by je odblokować. By to zrobić, musisz wrzucić do paleniska kombinację różnych przedmiotów.

- Aby zobaczyć listę tych kombinacji, wejdź w ikonę w prawym, górnym rogu ekranu, a następnie przesuwaj listę, by zapoznać się ze wszystkimi.

- Najczęściej rozwiązaniem jest jakaś gra słowna, powstająca w wyniku kombinacji obiektów, ewentualnie zawiera słowo znajdujące się w nazwie obiektu. Nie obawiaj się dokonywać eksperymentów i bawić się w kombinacje, dzięki temu możesz odblokować wiele nowych rzeczy!

- Jeśli chcesz uzyskać ładny, stały ogień, rozważ postawienie na dole kilku klocków z zabawek na całej długości paleniska. Otrzymujesz garść klocków przy każdym zakupie. Jeśli więc dobrze rozplanujesz wszystko w czasie, może stworzyć prawdziwe inferno z ognia.

- Jeśli nie masz już pieniędzy i nie możesz nic kupić, stwórz płomień z małych pająków, które chowają się tu i ówdzie. Dzięki temu spadnie z nich parę monet, które pozwolą ci ponownie rozpalić ogień.

- Jeśli chcesz podtrzymać płomień dłużej, kup przedmiot Cold Metal Heart, który pali się długo, a płomień powstaje na całej długości paleniska.

- Jeśli chcesz zamawiać więcej przedmiotów, możesz zwiększyć maksymalną liczbę w skrzynce e-mail. Kliknij w symbol krzyżyka w prawym dolnym rogu ekranu. Każdy nowy slot kosztuje dodatkowe pieniądze, więc upewnij się, że zebrałeś odpowiednią kolekcję monet.

- Ukryte, alternatywne zakończenie możesz obejrzeć wówczas, gdy przejdziesz całą grę, dysponując przedmiotem o nazwie Free Hug Ticket (Bilet na Darmowe Przytulanie).

- Tak jak to zostało napisane na ekranie ładowania: Nigdy nie baw się ogniem w prawdziwej rzeczywistości!

Artykuł pochodzi z będącego częścią sieci Eurogamer Network serwisu Modojo.

O autorze

Awatar John Bedford

John Bedford

Współpracownik

John is a freelance writer based in West Sussex.

Komentarze

More On Little Inferno

Najnowsze artykuły