Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Link pojawi się w Super Smash Bros.

Prosto z The Legend of Zelda: Wind Waker.

Nintendo potwierdziło, że Toon Link z The Legend of Zelda: Wind Waker będzie jednym z wojowników dostępnych w nowej odsłonie bijatyki Super Smash Bros. na Wii U i 3DS.

Uwzględnienie tej postaci nie powinno dziwić - w przyszłym miesiącu Wind Waker zadebiutuje w wersji HD, a „kreskówkowy” Link pojawił się także w The Legends of Zelda: Phantom Hourglass oraz Spirit Tracks na Nintendo 3DS, zdobywając popularność.

Bohater uzupełnia listę znanych już wojowników, wśród których znajdują się między innymi Peach, Luigi, Mario, Bowser, Link, Samus, Donkey Kong, Fox, Kirby, Pikachu, ale także trener z Wii Fit i Villager z Animal Crossing.

Seria Super Smash Bros. to pojedynki bohaterów z najsłynniejszych gier Nintendo. Maksymalnie cztery postacie wkraczają na przygotowane areny i walczą z wykorzystaniem umiejętności specjalnych i standardowych ciosów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze