Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Limit złota, zmiany w kartach i rozgrywce w najnowszej aktualizacji Hearthstone

Oraz przebudowany system gry rankingowej.

Blizzard opublikował najnowszą aktualizację zdradziecko wciągającej gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Zmiany dotknęły także interfejsu

Patch #4217 wprowadza spore zmiany w systemie gry rankingowej. Od teraz postępy zdobywamy w ramach „sezonów”, trwających przez miesiąc. Zaczynamy od kurczaka, kończąc na legendzie. W planach są także nagrody za zajęcie wyższych miejsc.

Kolejną istotną nowością jest maksymalna liczba złotych monet, jakie można zdobyć w trybie pojedynku. Teraz jest to 100 sztuk dziennie, co ma ograniczyć nielegalne próby pozyskiwania waluty przez boty. To ograniczenie nie ma wpływu na poczynania na Arenie oraz złoto zdobywane przez osiągnięcia i wykonywanie zadań.

Jeśli już mowa o Arenie, to liczba możliwych do odniesienia zwycięstw została podniesiona z 9 do 12 (powodzenia).

Producent zdecydował się także zmodyfikować właściwości niektórych kart, w tym nieco zbyt potężnych „Spuścić Psy!” i „Wygłodniały sęp” dla Łowcy oraz „Kontroli umysłu” dla Kapłana - w tym ostatnim przypadku koszt many wzrósł z 8 do 10.

Pełną listę zmian znaleźć można w serwisie Hearthpwn, a w polskiej wersji w aplikacji Battle.net, w zakładce z Hearthstone.

Zwiastun Hearthstone: Heroes of Warcraft
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze