Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Liga Odkrywców kolejnym zestawem przygód karcianki Hearthstone

Premiera w czwartek.

Blizzard ogłosił podczas imprezy Blizzcon, że nowe misje w trybie przygodowym karcianki Hearthstone skoncentrują się na Lidze Odkrywców.

Liga Odkrywców

Deweloperzy przygotowują cztery lokacje z bossami, pułapkami i tajemnicami do odkrycia. Każde pierwsze poradzenie sobie z bossem lub wyzwaniem nagradzane będzie kartą do kolekcji.

Liga Odkrywców zawiera także dziewięć nowych wyzwań klasowych, które przechodzimy, korzystając z wcześniej przygotowanych talii. Jeśli się uda, otrzymamy nową kartę klasową.

Główne role w rozszerzeniu odegrają cztery postacie: krasnolud Brann Miedziobrody, awanturnik Reno Jackson, błyskotliwa uczona nocnych elfów Eliza Astrowidząca oraz przedstawiciel rasy murloków - Sir Płetwin Mrrgglton.

Zadaniem graczy będzie znalezienie trzech części starożytnego kostura (w Temple of Orsis, Uldaman oraz w Stranglethorn Jungle). Przygodę zakończymy w Ironforge.

Nie zabraknie oczywiście kolejnych plansz i 45 nowych kart. Jest też „słowo kluczowe” - Odkryj - które zaoferuje możliwość przekopania kart i wybrania tej, która jest akurat najbardziej potrzebna.

Do tego tryb heroiczny dla wszystkich wykonanych misji, znacznie podnoszący poziom trudności potyczek z bossami.

Liga Odkrywców debiutuje w przyszłym tygodniu - pierwsza lokacje zostanie udostępniona w czwartek, 12 listopada.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze